«Фантастичні звірі і де їх шукати. Оригінальний сценарій» Джоан Роулінг

«Фантастичні звірі і де їх шукати. Оригінальний сценарій» Джоан РоулінгНазва: Фантастичні звірі і де їх шукати. Оригінальний сценарій
Письменник: Джоан Роулінг
Рік: 2017
Видавництво: А-ба-ба-га-ла-ма-га
Жанр: Фентезі, Сучасна проза, Зарубіжне фентезі

 

 

 

Анотація до книги «Фантастичні звірі і де їх шукати. Оригінальний сценарій» Джоан Роулінг

У захоплюючому оригінальному сценарії “Фантастичні звірі і де їх шукати” від Джоан Роулінга ми знайомимося з молодим магозоологом Ньют Скамандером, чия страсть полягає в догляді та захисті магічних істот. Його намір подорожувати лише ненадовго в Америці руйнується, коли він випадково плутає валізу з магічними тваринами у банку в Нью-Йорку.

Тепер Ньют змушений порушити безліч правил та законів консервативної Америки, щоб врятувати втеклих звірів, що вибралися з його чарівної валізи, розкидані по всьому місту. Але що починалося як проста місія по збору звірів, швидко переростає у складну пригоду, коли Ньют та його нові друзі стають учасниками куди серйозніших подій, що загрожують безпеці магічного та немагічного світу.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Фантастичні звірі і де їх шукати. Оригінальний сценарій» Джоан Роулінг онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka