«Етикет. Школа пані Фреймут» Ольга Фреймут

Рік: 2018
Жанри: Сучасна українська література

Анотація до книги «Етикет. Школа пані Фреймут» Ольга Фреймут

Книга є версією іронічних правил хороших манер від Ольги Фреймут. Хоча з досвіду етики, етикету та деяких неписаних законів, хороші манери, враховуючи історію культури, часто різні для жінок та чоловіків, жінки пропонують «свої правила гри» у житті: особистому, професійному та взагалі соціальному. Це не гра в бісер, не гра в класики, але й не коучинг для малечі. Книжка – зовсім не виправна колонія, тут нікого не змушують робити «так і не інакше». Тому насправді немає жодного комільфо, та й поняття краси – це окрема ритуалогія. Можливо, ви вийдете на новий рівень гри, якщо непомітно і красиво порушите правила comme il faut. Як заповів Байрон: коли манери творили люди, тепер манери творять людей. Правда цієї книги і в тому, що була святою жінка, яка першою ввібралася не в спідницю, а в штани, скинула з себе страхи виглядати придуркуватий і обдарувала правом інших жінок робити так, як вона. Видання ілюстроване репринтами сторінок підручника «Подруга» для учениць закладів, де виховували шляхетних дівчат в Україні ХІХ століття.