«Емпати» Метт Кауліц

«Емпати» Метт КауліцНазва: Емпати
Письменник: Метт Кауліц
Рік: 2023
Видавництво: Кондор
Жанр: Фентезі, Книги для підлітків, Міське фентезі

 

 

 

Анотація до книги «Емпати» Метт Кауліц

“Емпатія” Метта Кауліца – це захоплива подорож у світ емоцій та внутрішньої боротьби, де герой, Кай Мерфі, не тільки успадкував величезний бізнес, але й уміє керувати емоціями інших. Однак його сім’я вважає емпатів ворогами, а сам Кай виявляється власним ворогом для себе.

Здатність Кая маніпулювати емоціями інших не рятує його від власних внутрішніх турбулентностей. Його помилка призводить до трагедії, змінюючи життя Кая назавжди. Він опиняється в Інституті, де новачкам, як і він, доведеться навчитися володіти своїми унікальними здібностями.

В пошуках емоційного якоря і балансу, Кай знаходить себе в урагані почуттів, де кожен крок може бути останнім. Зіткнувшись з викликами власної сім’ї та іншими емпатами, він рішить, що це його остання можливість виправити свої помилки та визначити свій шлях у цьому світі, де контроль над емоціями може стати як благословінням, так і прокляттям.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Емпати» Метт Кауліц онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka