«Емоційний інтелект у дитини» Джон Готтман, Джоан Деклер

«Емоційний інтелект у дитини» Джон Готтман, Джоан ДеклерНазва: Емоційний інтелект у дитини
Письменник: Джон Готтман, Джоан Деклер
Рік: 2022
Жанри: Виховання дітей, Психологія, Дитяча психологія

 

 

 

Анотація до книги «Емоційний інтелект у дитини» Джон Готтман, Джоан Деклер

Нині діти переживають важкі часи, відповідно, та його батьки. За останні одне-два десятиліття у житті дітей відбулися величезні зміни, через які їм стало важче освоїти навички людських почуттів, що висуває додаткові вимоги до їхніх батьків. Батьки повинні дізнатися про ефективніші способи навчання своїх дітей основам емоційного та соціального життя. І це практичне керівництво покликане допомогти їм у цьому.

Можливо, емоційне виховання ніколи ще не було таким необхідним. Погляньмо на статистику. За останні кілька десятиліть кількість вбивств серед підлітків збільшилась у чотири рази, кількість самогубств – утричі, удвічі кількість зґвалтувань. За цими цифрами стоїть загальне емоційне нездоров’я суспільства. Вивчення загальнонаціональної випадкової вибірки з понад двох тисяч американських дітей, за оцінкою їхніх батьків та вчителів спочатку в середині 1970-х, а потім наприкінці 1980-х, продемонструвало довгострокову тенденцію до зниження основних емоційних та соціальних навичок. За цей час показники знизилися більш ніж за сорок пунктів. У середньому вони стали більш нервовими та дратівливими, більш похмурими та примхливими, більш пригніченими та самотніми, більш імпульсивними та неслухняними.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka