«Емоційний інтелект лідера» Деніел Ґоулман , Річард Бояціс , Енні Маккі

«Емоційний інтелект лідера» Деніел Ґоулман , Річард Бояціс , Енні МаккіНазва: Емоційний інтелект лідера
Письменник: Деніел Ґоулман , Річард Бояціс , Енні Маккі
Рік: 2016
Жанри: Психологія

 

 

 

Анотація до книги «Емоційний інтелект лідера» Деніел Ґоулман , Річард Бояціс , Енні Маккі

Почуття важливе. Навіть якщо ми намагаємося ігнорувати їх, особливо у діловому житті, вони все одно непомітно керуватимуть нами. Важливо розуміти свої емоції та навчитися використовувати їх у своїх цілях. Серед найуспішніших лідерів немає неемоційних людей. Саме навпаки, всі вони майстерно використовують емоції, щоб впливати і керувати. Леонід Кроль – професор Вищої школи економіки з 25-річним досвідом роботи коучем та бізнес-тренером, директор Інституту групової та сімейної психології та психотерапії – розповідає про те, як розвинути свій емоційний інтелект, навіщо це робити та який шлях треба пройти. Ви навчитеся швидко «читати» людей: бачити їх приховані мотиви, почуття та бажання; зрозумієте, як підбирати правильні «ключі» до контрагентів, мотивувати команду, захищатися від вигоряння, застосовувати особисту чарівність та харизму для досягнення цілей. А ще ви дізнаєтеся: як влаштовані емоції і як швидко проводить самодіагностику, як характер визначає почуття та реакції, як ефективно відпочивати та керувати стресом, як мріяти правильно та з користю.

Людина з нерозвиненим емоційним інтелектом або душить свої емоції і намагається задавити їх розумом, або взагалі не може впоратися з ними.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka