«Ел і Ева» Надія Біла

«Ел і Ева» Надія БілаНазва: Ел і Ева
Письменник: Надія Біла
Рік: 2021
Видавництво: Видавництво Старого Лева
Жанр: Сучасна проза, Книги для підлітків, Любовні романи

 

 

 

Анотація до книги «Ел і Ева» Надія Біла

У захоплюючій книзі “Ел і Ева” Надії Біла розкривається унікальна історія двох підлітків, які на перший погляд можуть здаватися звичайними, але шукання свого місця в житті перетворює їхні дні в неймовірну подорож.

Шістнадцятирічний Ел, звичайний підліток зі своїми надіями та мріями, змушений впоратися зі складністю розлучення батьків і пошуками власної ідентичності. Під час канікул у вітальному Україні він стикається з несподіваною зміною – знайомством із своєю новою «сестрою», Евою. Під крилами цієї вогняної та відчайдушної дівчини, Ел дізнається, як швидко може змінитися звичне життя.

Ева, п’ятнадцятирічна красуня, що живе в ритмі рок-музики та пристрастей, вчить Ела відчувати життя на повну катушку. Ця дивовижна пара переживає перші кохання, вчаться розуміти одне одного та долати виклики дорослості.

“Ел і Ева” – це історія про зрілішання, перші неповторні враження і тепле, часто складне, але надзвичайно значуще дружби, яка формує їхні долі в непередбачуваний спосіб.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Ел і Ева» Надія Біла онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka