«Ел і Ева» Надя Біла

«Ел і Ева» Надя БілаНазва: Ел і Ева
Письменник: Надя Біла
Рік: 2021
Жанри: Книги для підлітків, Сучасна українська література

 

 

 

Анотація до книги «Ел і Ева» Надя Біла

Шістнадцятирічний Ел живе життям простого американського підлітка. Він нічим не відрізняється у школі, а після уроків зависає з другом чи підробляє у кінотеатрі. Закохується без відповіді в недоступні красуні і займається вступом в універ. Батьки Елла розлучені, у кожного давно нова сім’я: у тата – в Україні, у мами – у США. Приїхавши до батька на канікули, Ел знайомиться з Евою – своєю «новою сестрою».

П’ятнадцятирічна Ева – дівчинка-вогонь, яскрава та імпульсивна. Тусується з рокерами, зависає в барі «Бочка» та любить дорослого чоловіка: музиканта, звісно. Ел і Ева пізнають життя, дорослішають, помиляються, вчаться дружити, спілкуватися, переживають перші закоханості та перші життєві труднощі.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka