«Екстазі» І. Велш

«Екстазі» І. ВелшНазва: Екстазі
Письменник: І. Велш
Рік: 2024
Видавництво: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Сучасна проза, Романтична проза, Еротичні романи, Еротика, Секс, Повісті, розповіді

 

 

 

Анотація до книги «Екстазі» І. Велш

У захопливій збірці “Екстазі” від І. Велша читачі зустрінуться з трема пристрасними та провокаційними оповідями, які поєднують унікальну романтику з брутальністю та іронією, викликаючи непередбачувані емоції та пришвидшуючи пульс.

Перша історія розповідає про рейв і втілення помсти. Авторка романів, зламана та прикута до ліжка, замислюється над помстою своєму невірному чоловікові.

Друга історія – це кохання, переплетене з фармацевтичною індустрією. Саманта, красуня, змушена жити з наслідками, які призвело споживання препарату, проданого невідомим чоловіком. Вона мріє знайти його і відплатити йому за те, що він зробив, подарувавши йому загадкові зілля.

Третя історія, оформлена в стилі ейсид-гауз, розповідає про успішну, але нещасливу у шлюбі жінку на ім’я Гізер. Проте, здається, рейвер з Лейта, Ллойд, може допомогти їй знайти бажаний екстаз у її житті.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Екстазі» І. Велш онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka