«Ефект “Розі”» Грем Сімсіон

«Ефект “Розі”» Грем СімсіонНазва: Ефект “Розі”
Письменник: Грем Сімсіон
Рік: 2020
Видавництво: Vivat
Жанр: Сучасна зарубіжна література

 

 

Анотація до книги «Ефект “Розі”» Грем Сімсіон

“Ефект Рози” – продовження романтичної комедії “Проект “Троянди””, що стала всесвітньою видавничою сенсацією, про молодого вченого-генетика Дона Тіллмана, який спробував знайти дружину за допомогою розробленої “з науки” тридцятисторінкової анкети, але виявив, що любов науці непідвладна Роза. “не проходила” по більшості пунктів його анкети, але виявилася “найкращою жінкою у світі”. …Після весілля Дон і Рози переїжджають до Нью-Йорка, де через десять місяців Рози оголошує, що вагітна. Дону належить вирішити завдання анітрохи не меншою складності, ніж знайти дружину – приготується підлога добрим батьком.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka