«Ефект Люцифера. Чому хороші люди чинять зло» Філіп Зімбардо

«Ефект Люцифера. Чому хороші люди чинять зло» Філіп ЗімбардоНазва: Ефект Люцифера. Чому хороші люди чинять зло
Письменник: Філіп Зімбардо
Рік: 2017
Жанри: Соціальна психологія

 

 

 

Анотація до книги «Ефект Люцифера. Чому хороші люди чинять зло» Філіп Зімбардо

Легендарний американський психолог Філіп Зімбардо майже через 40 років повертається до знаменитого Стенфордського тюремного експерименту, який він здійснив улітку 1971-го разом із аспірантами та студентами Стенфордського університету. У книзі докладно викладено хід експерименту, опис якого містить широкі уривки із щоденника психолога та учасників, матеріали інтерв’ю, аудіо- та відеозаписи.

Професор Зімбардо проводить паралелі з іншими подібними експериментами, а також реальними випадками насильства у державних установах, досвідом геноцидів, етнічних чисток, порушень прав людини. Він також огляд впливу досвіду на громадські науки, зміни у законодавстві США, мистецтво, а головне – на розуміння природи людської жорсткості в цілому.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka