«Джулія. 1984» Сандра Ньюман

«Джулія. 1984» Сандра НьюманНазва: Джулія. 1984
Письменник: Сандра Ньюман
Рік: 2024
Видавництво: Лабораторія
Жанр: Сучасна проза, Зарубіжна фантастика, Сучасна зарубіжна література

 

 

 

Анотація до книги «Джулія. 1984» Сандра Ньюман

«Джулія. 1984» Сандри Ньюман переносить читача у серце Лондона, головного міста Злітної смуги Один, третьої за чисельністю населення провінції Океанії, в 1984 рік. У цьому антиутопічному світі Джулія Вортінг працює механікинею в Міністерстві Правди, лагодячи машини для написання романів у відділі Худліту. Вона є зразковою громадянкою згідно з ідеологією Ангсоцу: життєрадісно-цинічною, байдужою до політики та майстерно порушує правила, коли це потрібно. Джулія вміло балансує між співпрацею з режимом і порушенням його норм, що дозволяє їй виживати у світі, де панує Поліція Думок, діти-шпигуни та чорні ринки пролетарських районів.

Всі люблять Джулію за її здатність виживати у світі постійного нагляду, але все змінюється, коли вона починає цікавитися Вінстоном Смітом, колегою з відділу записів і працівником середньої ланки Зовнішньої Партії. Одного дня Джулія імпульсивно передає йому записку, що стає початком втрати контролю над власним життям. Усе, що раніше здавалося безпечним, тепер піддається сумніву, і Джулія опиняється в небезпечному становищі, де виживання стає ще складнішим завданням.

Ця книга — глибоке занурення в світ, де особиста свобода й контроль постійно перебувають у конфлікті, а життя кожного громадянина підпорядковане безжальному режиму. «Джулія. 1984» розкриває новий погляд на класику Джорджа Орвелла, розширюючи розуміння того, що значить виживати та боротися за власну ідентичність у тоталітарному суспільстві.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Джулія. 1984» Сандра Ньюман онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka