«Джордж і таємний ключ до Всесвіту» Стівен Хокінг (Стівен Гокінґ)

«Джордж і таємний ключ до Всесвіту» Стівен Хокінг (Стівен Гокінґ)Назва: Джордж і таємний ключ до Всесвіту
Письменник: Стівен Хокінг (Стівен Гокінґ)
Рік: 2007
Жанри: Зарубіжні дитячі книги, Дитячі пригоди, Книги для підлітків

 

 

 

Анотація до книги «Джордж і таємний ключ до Всесвіту» Стівен Хокінг (Стівен Гокінґ)

Під час читання дитина стає активним учасником, вона приєднана до процесу: малює собі картинку, героїв, декорації, різні країни, фантастичних тварин і робить це абсолютно самостійно, тоді як, наприклад, у мультиках все вирішили вже за неї.
Це перша книга із серії про Джорджа. Геніальний фізик Стівен Хокінг разом із донькою Люсі запрошують тобі, дорогий читачу, у неймовірне подорож Всесвітом… верхи на астероїді!
Які таємниці приховує Сусідський Сад? Що це за суперкомп’ютер, який вміє розмовляти? Чому не варто стрибати на кометі, коли вона мчить крізь космічний простір? І чи вдасться головному герою — допитливому смілівцю Джорджу — звільнити свого приятеля з чорної діри?

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka