«Джерело» Ден Браун

«Джерело» Ден БраунНазва: Джерело
Письменник: Ден Браун
Рік: 2023
Видавництво: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Зарубіжні детективи, Детективи

 

 

 

Анотація до книги «Джерело» Ден Браун

“Джерело” Дена Брауна — це захоплюючий трилер, який веде читача у світ загадкових таємниць, де наука, релігія та історія переплітаються в захопливій боротьбі за розкриття найбільш великого секрету людства.

Коли Кірш, відомий мільярдер і винахідник, представляє свою революційну теорію про походження людини, його життя обривається загадковою смертю. Лише Роберт Ленґдон та директорка музею Амбра Відаль можуть розгадати таємницю, заховану за 47-значним паролем, який залишив Кірш.

Починається неймовірна подорож, наповнена складними головоломками, втечею від іспанської поліції, смертельними сутичками та запаморочливими сплетіннями вуличок Барселони. Серед цього виру викликів та загадок, де кожен крок — це крок у невідоме, розкривається саме джерело — таємниця походження людини, що може перевернути віру світу.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Джерело» Ден Браун онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka