«Дисципліна – це свобода» Джоко Віллінк

 «Дисципліна – це свобода» Джоко ВіллінкНазва: Дисципліна – це свобода
Письменник: Джоко Віллінк
Рік: 2022
Жанри: Мотивація, Військова справа, спецслужби, Саморозвиток, самовдосконалення

 

 

Анотація до книги «Дисципліна – це свобода» Джоко Віллінк

Це той випадок, коли не може бути легко. Книга про культ дисципліни, ранні підйоми, важку працю допізна, тренування і навчання. Мені сподобалася жорсткість і солідність, ніяк соплів і нюнів. Для досягнення успіху треба виховувати характер, а не дивитися милі лайфхаки про те, як нічого не роблячи можна досягти результату. Ні, хлопці це просто обман та викачування грошей. Успіх, гроші та повага не даються просто так, треба орати та брати відповідальність не лише за себеа й за інших. Підтримую автора на всі тисячі відсотків. Дуже розумна і підкована праця, про те, що зміни треба починати сьогодні і не відкладати на потім, треба напружитися і робити, працювати, творити зараз. Головне перестати лінуватися, а як? Та відповідь дуже проста – ніяких слабкостей, дисципліна та праця, все перетруть. Так, що вперед, дерзайте!

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka