«Динозаври. Новий погляд» Майкл Бентон

«Динозаври. Новий погляд» Майкл Бентон
Назва: Динозаври. Новий погляд
Письменник: Майкл Бентон
Рік: 2023
Видавництво: Бородатий Тамарин
Жанр: Науково-популярна література

 

 

 

Анотація до книги «Динозаври. Новий погляд» Майкл Бентон

Книга “Динозаври. Новий погляд” від автора Майкла Джеймса Бентона – це захоплююча подорож у світ динозаврів, яка відкриває перед читачем сучасні досягнення в палеонтології та палеобіології, перетворюючи наше розуміння цих доісторичних створінь.

За останні двадцять років дослідження динозаврів пережили справжню революцію завдяки новим технологіям та методам. Книга розкриває таємниці, які приховані в доісторичних кістках, і висвітлює сучасні методи дослідження, що дозволяють визначити колір динозаврів, їхню силу укусу, максимальну швидкість і навіть прояви материнської турботи про дитинчат.

Майкл Бентон, провідний світовий палеонтолог, детально описує процес знаходження та розкопок динозаврових останків, а також як за допомогою скам’янілих слідів вдається реконструювати їхні зовнішність, розміри, звички та екологію. Книга робить наголос на тому, що динозаври, хоч і вимерлі мільйони років тому, залишаються неймовірно цікавими та актуальними об’єктами дослідження, що впливають на наше сприйняття природи та історії життя на Землі.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Динозаври. Новий погляд» Майкл Бентон онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka