«Двоє можуть зберігати таємницю» Карен М. Макманус

«Двоє можуть зберігати таємницю» Карен М. МакманусНазва: Двоє можуть зберігати таємницю
Письменник: Карен М. Макманус
Рік: 2021
Видавництво: КМ-БУКС
Жанри: Трилери, Книги для підлітків

 

 

Анотація до книги «Двоє можуть зберігати таємницю» Карен М. Макманус

Еко-Рідж – це маленьке містечко в Америці. Еллері ніколи там не була, але вона все про нього чула. Її тітка зникла там у віці сімнадцяти років. І лише п’ять років тому королева балу випускників завдала городу на карту, коли її вбили. Тепер Еллер доводиться переїхати туди, щоб жити з бабусею, яку вона трохи знає.
Місто прекрасне, але воно приховує секрети. І ще до того, як для Еллері почалися заняття у школі, хтось оголосив сезон зустрічей випускників відкритим, пообіцяв зробити його таким же небезпечним, яким він був п’ять років тому. Потім, як на підтвердження цього, пропадає ще одна жінка.

Еллері знає все про секрети. Вони є в її матері; у її бабусі також. І чим довше вона знаходиться в Ехо-Ріджі, тим ясніше стає, що всі там щось приховують. Справа в тому, що секрети небезпечні, і більшість людей не вміє їх зберігати. Тому в Ехо-Ріджі найбезпечніше зберігати свої секрети при собі.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka