«Двійник» Тесс Ґеррітсен

«Двійник» Тесс Ґеррітсен Назва: Двійник
Письменник: Тесс Ґеррітсен
Рік: 2023
Видавництво: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Сучасна проза, Психологічний триллер, Трилери,

 

 

 

Анотація до книги «Двійник» Тесс Ґеррітсен

У захопливому трилері “Двійник” Тесс Ґеррітсен визначено новий рівень напруги та таємниці. Мора Айлз, судмедексперт і вже втомлена від жорстокості світу, опиняється в самому центрі власної кошмарної реальності, коли на секційний стіл надходить тіло жінки, подібної їй, як дві краплі води.

Змістовний психологічний гасло роману полягає в питанні: “Хто ця загадкова жінка і чому вона так дуже схожа на Мору?” Різниця між реальністю і можливими переслідуваннями стає невизначеною, розплутується в павутині таємниць і інтриг.

Захопливий розгорнутий сюжет дозволяє читачеві поглибитися в атмосферу тривожного розслідування, де кожен оберт подій приносить нові питання та викликає неймовірні перипетії. “Двійник” — це книга, що вчить пильніше дивитися на власне враження від дзеркала, адже за ним може ховатися найтемніша таємниця.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Двійник» Тесс Ґеррітсен онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka