«Двір шипів і троянд» Сара Маас

«Двір шипів і троянд» Сара МаасНазва: Двір шипів і троянд
Письменник: Сара Маас
Рік: 2021
Видавництво: Vivat
Жанри: Зарубіжне фентезі, Книги для підлітків, Фентезі

 

 

 

Анотація до книги «Двір шипів і троянд» Сара Маас

Землі людей і край чарівних фейрі Пріфія ніколи не перетиналися, розділені високою Стіною та ворожістю. Це тривало сторіччями. Поки одного разу юна мисливця Фейра не вбила вовка. За його личиною насправді ховався один із фейрі. Тепер безсмертний Темлін потребує відплати. Він відносить Фейру зі світу людей у ​​свій маєток у Пріфії. Довічне ув’язнення з безсмертним – невесела перспектива. Але поступово Фейра розуміє, що між нею та Темліном багато спільного, незважаючи на вік, походження та сторічну ненависть. І коли світ Темліна огорне тінь зла, тільки дівчина зі світу людей зможе врятувати край фейрі… Або приректи його на страшну загибель.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka