«Двір мороку і гніву» Сара Маас

«Двір мороку і гніву» Сара МаасНазва: Двір мороку і гніву
Письменник: Сара Маас
Рік: 2020
Видавництво: Vivat
Жанр: Сучасна проза, Фентезі, Любовні романи, Пригоди

 

 

 

Анотація до книги «Двір мороку і гніву» Сара Маас

«Двір мороку і гніву» Сари Маас — це захоплива пригода, яка розгортається в унікальному світі фейрі, де кохання, вірність та влада переплітаються в складному танці.

Фейра, готуючись до одруження з Темліном, зіткана між щастям та темним минулим. Спроба звільнитися від Амаранти залишає слід тяжкої злочинної таємниці, що піднімається на поверхню в жахіттях. Контроль Темліна над нею змушує Фейру розглядати свою власну сутність та прагнення.

Темлін, хоч і коханий, приховує від неї таємниці, які роблять його тіньовим героєм. Чи є це лише для її власного захисту?

Різенд, Лорд Двору Ночі, теж нагадує про угоду, яку вони уклали. Його мета залишається невідомою, і Фейра повинна розгадати його істинні наміри. З ростом загрози війни над Прифією та світом людей, Фейрі доведеться вирішити, кому вона може довіряти.

В цьому епічному протистоянні злу, дружба може стати справжнім випробуванням, а враги можуть приховуватися там, де їх менше всього чекаєш. Фейра опиниться на перехресті обіцянок, влади та долі, а в її руках буде вирішальна роль у великому конфлікті, який може визначити долю всього світу фейрі.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Двір мороку і гніву» Сара Маас онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka