«Двері у Літо» Роберт Гайнлайн

«Двері у Літо» Роберт ГайнлайнНазва: Двері у Літо
Письменник: Роберт Гайнлайн
Рік: 2024
Видавництво: Книжковий клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»
Жанр: Фантастика, Наукова фантастика, Фентезі

 

 

 

Анотація до книги «Двері у Літо» Роберт Гайнлайн

У захопливій науково-фантастичній оповіді “Двері у Літо” Роберта Гайнлайна чекає читачів неймовірна подорож крізь час і простір, наповнена небезпеками, таємницями і незабутніми зустрічами.

Головний герой, інженер Ден Девіс, знаходиться на вершині своєї кар’єри, коли раптово стикається зі зрадою і втратою всього, що він мав. Його друзі і наречена обманули його, відправивши в небезпечне місце, де здавалося б не було шляху назад.

Проте для Дена немає нічого неможливого. Він вирішує повернутися, не лише заради себе, але й заради тих, кого кохає. Йому належить рятівний кот, що вірить у існування дверей у Літо, та особа, яка завжди була поруч і чекала на нього.

Ця захоплююча подорож не тільки розкриє таємниці про механізми часу і простору, але й принесе глибокі внутрішні перетворення головному герою. Вона наповнена сюжетними поворотами, емоційним напруженням і високими ставками, що залишать читача на межі своїх емоційних можливостей.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Двері у Літо» Роберт Гайнлайн онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka