«Дружина з проблемами» Олеся Лис

«Дружина з проблемами» Олеся ЛисНазва: Дружина з проблемами
Письменник: Олеся Лис
Рік: 2022
Жанри: Любовне фентезі, Романтична проза, Сучасні любовні романи

 

 

Анотація до книги «Дружина з проблемами» Олеся Лис

Шанталь:
Я не один рік ретельно готувалася до втечі. Знала, що в день мого вісімнадцятиліття по мене прийде той, кого називають Чорним Королем. Але все пішло за планом. Страшна випадковість, і я вже в лапах свого кошмару. Тільки мене він знає як просту селянку Шенну. Що буде, коли він здогадається, що я насправді Шанталь Даниле, його наречена, що втекла. І інтуїція мені нагадує, що це не єдина моя проблема.
Едхард:
У мене була наречена. Звичайні заручини, пара печаток і вигідна спілка в кишені. Ніщо не віщувало біди, поки мені в руки не потрапила одна солодка мала. Тепер я не заспокоюся, доки не зроблю її своєю. Адже тільки її одну в усьому світі мій вовк визнає часом. Як же змусить цього полохливого мишеня погодитися на мої умови?

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka