«Дружина мандрівника в часі» Одри Ниффенеггер

 «Дружина мандрівника в часі» Одри НиффенеггерНазва: Дружина мандрівника в часі
Письменник: Одри Ниффенеггер
Рік: 2024
Видавництво: Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Любовні романи, Наукова фантастика, Фентезі, Любовне фентезі

 

 

 

Анотація до книги «Дружина мандрівника в часі» Одри Ниффенеггер

«Дружина мандрівника в часі» Одрі Ніффенеггер — це зворушлива історія про кохання, яке кидає виклик часу. Головні герої, юна студентка художнього коледжу Клер та 28-річний бібліотекар Генрі, знаходять своє кохання у вирі непередбачуваних подій. Клер ще з дитинства знала, що їй судився саме цей чоловік, адже вперше побачила його сорокатрирічним. Вона знала його таємницю: Генрі — мандрівник у часі.

Їхнє кохання сповнене зустрічей і розлук, радості і болю. Раз за разом Генрі зникатиме з її життя, потрапляючи в минуле. Це пронизлива історія про кохання, яке губиться у часі, і про життя з відчуттям нескінченності, що перемагає смерть.

Читати онлайн та скачати книгу можна в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Дружина мандрівника в часі» Одри Ниффенеггер онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka