«Дружина доглядача зоопарку» Діана Акерман

«Дружина доглядача зоопарку» Діана АкерманНазва: Дружина доглядача зоопарку
Письменник: Діана Акерман
Рік: 2019
Видавництво: Book Chef
Жанр: Біографії і Мемуари

 

 

Анотація до книги «Дружина доглядача зоопарку» Діана Акерман

У книзі “Дружина гостя зоопарку” Діана Акерман яскраво, з гумором та безкінечним співчуттям до своїх героїв втілила справжню історію війни та величного людського духу. У ній розповідається про героїчне подружжя Жабінських, власників Варшавського зоопарку, які під час Другої Світової війни ховали у розорених вольєрах людей із єврейського гетто і таким чином врятували близько трьохсот людського життя. Ця приголомшлива розповідь про людей та тварин, про глибокі зв’язки між людьми та природою; гімн краси, таємниці та незнищенності життя. У березні на всі світові екрани вийшов одноіменний фільм за участю Джессікі Честейн та Данієля Брюля.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka