«Дракула» Брем Стокер

«Дракула» Брем СтокерНазва: Дракула
Письменник: Брем Стокер
Рік: 2023
Видавництво: Nebo BookLab Publishing
Жанр: Класична проза, Книги про вампірів, Жахи і Містика

 

 

 

Анотація до книги «Дракула» Брем Стокер

У шедеврі жахів “Дракула” Брема Стокера ми відправляємося в захопливу подорож разом з молодим адвокатом Джонатаном Гаркером, який вирушає в далекі краї з місією вирішити непрості справи. Його шлях завершується на зловісному маєтку графа Дракули, де страх і таємниця лежать за кожним кутом.

Починаючи з першого знайомства з графом, Гаркер занурюється у світ, наповнений містикою та темрявою, де кожен шорох може приховувати небезпеку. Маєток, що казався спокійним, виявляється сценою жахів і кошмарів, де кожен момент стає випробуванням для власної міцності.

Але що саме ховається за таємничими дверима маєтку? Чи вдасться Гаркеру з’ясувати правду та врятувати себе від впливу графа Дракули? Ця захоплива історія розкривається через щоденникові нотатки, газетні статті та листи, дозволяючи читачеві ознайомитися з кожним поглядом на події і відчути кожен моторошний момент, що відбувається.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Дракула» Брем Стокер онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka