«Довга Хода» Стівен Кінг

«Довга Хода» Стівен Кінг
Назва: Довга Хода
Письменник: Стівен Кінг
Рік: 2023
Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
Жанр: Сучасна зарубіжна література, Трилери

 

 

 

Анотація до книги «Довга Хода» Стівен Кінг

Книга «Довга Хода» Стівена Кінга стала світовим бестселером, а написав він її ще у 1979 році, коли публікував свої роботи не під власним іменем, а під псевдонімом Річард Бахман. Вона стала однією з сотні найкращих творів для підлітків. Події роману відбуваються у майбутньому, коли Америка стала тоталітарною країною.

У центрі сюжету знаходиться Рей Ґарраті, 16-річний хлопець зі штату Мен. Щороку у країні проводять змагання для хлопців, переможець якого може отримати солідний грошовий приз і ще дещо. Але особливість цього змагання у тому, що із сотні учасників дійти до фінішу може лише хтось один, а всі інші… помруть, так і не дійшовши до кінця маршруту. Називається це змагання «Довга Хода». Рей теж вирішує взяти у ньому участь.

Звісно, кожен з учасників вірить у свою перемогу, але всі розуміють, що ймовірність загинути по дорозі теж дуже висока. А щоб вижити, потрібно йти конкретним маршрутом і зі стабільною швидкістю – 4 милі на годину. Якщо учасник порушує правила, він отримує попередження. Але за одну годину їх не можна отримувати більше трьох, оскільки четвертий буде смертельним – людину просто розстріляють.

Рей і його суперники починають свою ходу, яка для кожного з них стане змаганням зі смертю. Головний герой, як і інші хлопці, повинен знайти для себе потужну мотивацію, щоб продовжити рух навіть тоді, коли вже не буде сил. Чи вдасться йому дійти до кінця і вижити?


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Довга Хода» Стівен Кінг онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka