« Довбуш. Гідність або забуття » Василь Карп’юк

« Довбуш. Гідність або забуття » Василь Карп'юк
Назва: « Довбуш. Гідність або забуття »
Письменник: Василь Карп’юк
Рік: 2023
Видавництво: Книжковий клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»
Жанр: Історичні любовні романи

 

 

 

Анотація до книги « Довбуш. Гідність або забуття » Василь Карп’юк

“Латунне місто” – це новелізація наймасштабнішого українського блокбастера, яка переносить нас у захопливий світ XVIII століття в Україні. Серед поляської шляхти панує паніка через повстання невдоволених селян в Карпатах. Поляки називають їх розбійниками, а для українців це народні герої, які виступають проти соціальної нерівності та тиску.

Олекса Довбуш очолює це повстання і вже не раз вдається уникнути польським загонам, які намагаються зловити чи вбити його. Він проголошений князем Чорногори самими поляками, а його невловимість завжди залишається таємницею. Але чи це справді його вдача, чи в тому є вплив української магії? Доля обходить Олексу Довбуша стороною, і він вистоїть перед ворогами разом із своїми соратниками, захищаючи свою землю та борючись за волю українського народу.

У цьому захопливому нарисі історичних подій українського минулого відчувається боротьба за волю та права, загадкова магія, і надзвичайна сила духу. Довбуш має вибір лише між двома шляхами: відступити або залишити позаду лише руїни своєї рідної землі.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу « Довбуш. Гідність або забуття » Василь Карп’юк онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka