«Доторк спустошення. Гадес і Персефона. Книга 3» Скарлетт Сент-Клер

«Доторк спустошення. Гадес і Персефона. Книга 3» Скарлетт Сент-КлерНазва: Доторк спустошення. Гадес і Персефона. Книга 3
Письменник: Скарлетт Сент-Клер
Рік: 2024
Видавництво: BookChef
Жанр: Фентезі, Фантастика, Любовні романи, Сучасна зарубіжна література, Любовна фантастика

 

 

 

Анотація до книги «Доторк спустошення. Гадес і Персефона. Книга 3» Скарлетт Сент-Клер

«Доторк спустошення. Гадес і Персефона. Книга 3» Скарлетт Сент-Клер — це захоплююча продовження історії кохання між богом мертвих Гадесом та богинею весни Персефоною. Їхні стосунки стали публічними, привертаючи увагу ЗМІ і перетворюючи життя Персефони на випробування, адже тепер її божественне походження може бути викрито.

Оточуючі постійно намагаються розлучити Персефону з Гадесом, розкриваючи темні таємниці його минулого. Обставини погіршуються після страшної трагедії, що зачепила близьку людину. Персефона відчуває себе спустошеною, а Гадес, здається, не може їй допомогти. У відчаї вона укладає угоду з іншим богом, що призводить до несподіваних і небезпечних наслідків.

Зіткнувшись з невідомими раніше сторонами Гадеса та переживши втрати, Персефона сумнівається у своїй здатності стати його королевою. Чи зможе вона знайти силу всередині себе і подолати випробування?

Дізнайтеся більше, читаючи цю захопливу історію. Книгу можна читати онлайн або завантажити безкоштовно в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua. Вона доступна українською мовою у форматах fb2, rtf, pdf, epub, txt.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Доторк спустошення. Гадес і Персефона. Книга 3» Скарлетт Сент-Клер онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka