«Досконалий джентльмен: Путівник з лицарства для сучасних чоловіків» Бред Майнер

«Досконалий джентльмен: Путівник з лицарства для сучасних чоловіків» Бред МайнерНазва: Досконалий джентльмен: Путівник з лицарства для сучасних чоловіків
Письменник: Бред Майнер
Рік: 2023
Видавництво: Наш Формат
Жанри: Публіцистика, Загальна психологія, Історії з життя, Особистісний ріст, Соціальна психологія

 

Анотація до книги «Досконалий джентльмен: Путівник з лицарства для сучасних чоловіків» Бред Майнер

Список чоловічих гріхів, серед яких «токсична маскулінність», зростає з кожним днем, відображаючи нашу плутанину щодо того, що означає бути чоловіком. Невже єдиний вибір для чоловіків — це між грубим і зневажливим хамом та візуальною імітацією жінки, нескінченно чутливим та веселим субєктом, з яким можна ходити за покупками?

Ні. Бред Майнер запрошує вас відкрити найдавнішу і найкращу модель мужності — джентльмена. У цій екскурсії популярною історією та джентльменськими переконаннями Майнер викладає тисячолітню історію цього забутого ідеалу та наводить вагомі аргументи на користь його сучасного відродження.

Тут виникають три чоловічі архетипи — воїн, коханець і монах, що формують характер «довершеного джентльмена». Він виховує бойовий дух на захист істинного і прекрасного. Він ставиться до протилежної статі з пристрасною повагою. І він цінує навчання у пошуках істини.

Джентльмен Майнера виділяється поєднанням обачності, пристойності і безтурботності, яке епоха Відродження називала sprezzatura. Він належить до аристократії чеснот, а не багатства чи походження, і слідує високому кодексу чоловічої поведінки, що не тільки не загрожує демократії, але й необхідний для її виживання.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka