«Доки світло не згасне назавжди» Макс Кідрук

«Доки світло не згасне назавжди» Макс КідрукНазва: Доки світло не згасне назавжди
Письменник: Макс Кідрук
Рік: 2023
Видавництво: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Сучасна проза, Психологічний триллер, Трилери, Сучасна українська література

 

 

 

Анотація до книги «Доки світло не згасне назавжди» Макс Кідрук

“Доки світло не згасне назавжди” від Макса Кідрука — це вражаюча історія про втрату, вину і надзвичайні здібності, які можуть змінити хід подій. Сестри Рута і Індія стикаються із загадковим обличчям трагедії, коли наречений Індії гине в нещасливому випадку. Світ їхнього звичайного життя обрушується, і вони опиняються на шляху важких розбірок і самознання.

Поєднуючи сучасні реалії і фантастичні елементи, Кідрук створює непередбачуваний сюжет, в якому Рута, спроможна впливати на реальність у своїх снах, виявляється в центрі подій. Здатність переживати світи снів та реальності породжує загадкові тіні і ставить перед Рутою вибір між тим, щоб врятувати минуле або допустити, щоб світло її світу назавжди погасло.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Доки світло не згасне назавжди» Макс Кідрук онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka