«Добра самарянка» Джон Маррс

«Добра самарянка»  Джон Маррс
Назва: Добра самарянка
Письменник: Джон Маррс
Рік: 2023
Видавництво: Book Chef
Жанр: Зарубіжні детективи, Сучасні детективи, Детективи, Психологічний триллер, Трилери

 

 

 

Анотація до книги «Добра самарянка» Джон Маррс

Книга «Добра самарянка» Джона Маррса познайомить вас із Лорою, жінкою, яка працює на лінії довіри. Вона виконує роботу на волонтерських засадах, але результат цієї роботи зовсім не такий, який мав би бути. Служба довіри – це те місце, куди звертаються люди, яким дуже погано емоційно і вони шукають підтримки та розради, щоб не покінчити з життям. Але від Лори допомоги у цьому чекати не варто, бо все, що вона вміє робити дійсно добре, так це доводити людей до самогубства…

У Раяна було щасливе життя, у якому були кохана дружина і їх малюк, який мав через деякий час народитись. Він з радістю чекав цього моменту, але всі плани зруйнувались, коли жінка з невідомої йому причини вирішила покінчити з собою. Та ще й тримала вона у цей момент за руку якогось іншого чоловіка. Хто він такий? Чому вона обрала для останньої хвилини свого життя саме цього незнайомця? У цих питаннях має розібратись Раян, а для цього йому потрібно знайти Лору.

Намагаючись докопатись до правди, головний герой і уявити не може, якою зловісною і страшною вона може виявитись. Крім того, він не знає, на що здатна Лора, коли вона відчуває небезпеку. Особливо, якщо врахувати, що вона звикла до безкарності своїх злочинів. За образом доброї самарянки ховається зовсім інша особистість, з якою краще нікому не знайомитись…


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Добра самарянка» Джон Маррс онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka