«До зустрічі з тобою» Джоджо Мойєс

«До зустрічі з тобою» Джоджо МойєсНазва : До зустрічі з тобою
Письменник : Джоджо Мойєс
Рік : 2012
Видавництво : Клуб Сімейного Дозвілля
Жанри : Зарубіжні любовні романи, Сучасні любовні романи, Сучасна зарубіжна література
Серія : До зустрічі з тобою

 

 

Анотація до книги «До зустрічі з тобою» Джоджо Мойєс

Це зворушлива історія про кохання наперекір усім перешкодам, про маленьке життя і велику надію, яка може витримати будь-які удари долі.

Луїзі подобалося працювати в маленькій кав’ярні. Вона зрозуміла, що не закохана у свого хлопця. Але дівчина й уявити не могла, що зустрітися з чоловіком, прийти до інвалідного візка, змінити своє життя…

Віль розумів, що після тієї жахливої ​​аварії він ніколи не зможе жити на повну силу. Єдине, чого він хоче, – припинити це беззмістовне виробництво. Він не здогадувався, що через кілька хвилин у його дім і його життя увірветься новий світ, вихор кольорів, радість і кохання, ім’я яким – Лу…

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka