«ДНО. Том 1. Примарна надія» Рік Ремендер

«ДНО. Том 1. Примарна надія» Рік РемендерНазва: ДНО. Том 1. Примарна надія
Письменник: Рік Ремендер
Рік: 2022
Жанри: Комікси, Наукова фантастика, Зарубіжна фантастика, Фантастика, Жахи і Містика

 

 

 

Анотація до книги «ДНО. Том 1. Примарна надія» Рік Ремендер

ДНО – серія американських коміксів в жанрі постапокаліптична наукова фантастика, від популярного  автора Ріка Ремендера та художника Грега Токкіні.
Події відбуваються у майбутньому Землі за мільярди років після того, як Сонце почало переродження у червоного гіганта, що зробило поверхню планети непридатною до життя. Сюжет розповідає про життя двох мільйонів людей, що вижили після катастрофи у підводному місті Салус; його правителів – родину Кейнів, та їхніх ворогів-піратів.
Головні герої: Стелла Кейн, її чоловік та діти. Стелла шукає ресурси для життєзабезпечення підводного міста за допомогою роботів-зондів.
За словами автора ця історія про оптимізм однієї жінки перед обличчям неминучої та справжньої приреченості.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka