«ДНК особистості» Девід Брукс

«ДНК особистості» Девід БруксНазва: ДНК особистості
Письменник: Девід Брукс
Рік: 2017
Видавництво: Наш Формат
Жанри: Особистісний ріст, Соціальна психологія, Психологія, Саморозвиток, самовдосконалення

 

 

Анотація до книги «ДНК особистості» Девід Брукс

У гонитві за технологічними відкриттями, гонками озброєння та науковими досягненнями, ми забуваємо про особистісний розвиток, про етикет та усталені норми моралі.

Цю книгу можна зарахувати до категорії тієї літератури, яка змінює свідомість, але з викликає революцію особистості. Кожен розділ описує особливість побудови окремих рис характеру, властивих Правильної особистості. Автор сконцентрувався не так на описі самих характеристик, але в принципах боротьби зі своєю мораллю і усталеними нормами.
Головне посилання книги: навчитися бути мудрим. Адже ця риса полягає в тому, щоб розуміти не базові речі, а знайти спосіб та можливість подолати власне незнання. І повірте, не важливо, яка освіта читача. Ця книга спрямована на те, щоб кожен міг активувати можливість аналізувати інформацію.
Риси характеру – це лише кам’яна брилащо дісталася з народження. І з цієї брили кожен має формувати свою скульптуру. У книзі «ДНК особистості» написані поради, правила та рекомендації того, як працювати над собою та які особистісні риси цінуються серед різних типів особистості.

Ти створений особливим. Повір: ти обраний, тебе помітили і твоє призначення жити перемогою.


Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka