«Діви» Алекс Майклідіс

«Діви» Алекс Майклідіс
Назва: Діви
Письменник: Алекс Майклідіс
Рік: 2022
Видавництво: Vivat
Жанр: Детектив Трилер

 

 

 

Анотація до книги «Діви» Алекс Майклідіс

Книга “Діви” від Алекса Майклідіса – це захопливий психологічний трилер, що розкриває інтригуючу історію Маріани Андрос і професора Едварда Фоски, чиї долі переплелися в містичних нитках таємного товариства “Діви”.

Маріана Андрос – жінка з глибоким психологічним болем, втративши чоловіка. Її сильний і артистичний розум виявляється найбільшою зброєю у цій історії. Її переконання у провині Фоски, який виступає перед нею як красень і вчений, але приховує темні та небезпечні таємниці, завдають палкості її розслідуванню. Маріана підозрює Фоску у нарцисистичній маніпуляції та зануренні в культ Персефони.

Фоска, який володіє своєрідним чаром, збирає довкола себе студенток, які поклоняються йому, наче він божество. Таємне товариство “Діви”, яким він очолює, стає об’єктом розслідування і загадкового культу, де нічого не здається таким, яким здається. Події стають все більш загадковими та жахливими, коли одну зі студенток знаходять мертвою з виколотими очима та перерізаним горлом.

“Діви” – це захоплююча гра в котрій загроза може приховуватися за кожним обертом і дією. Книга надає можливість читачам підійти до глибин людської психології та моралі, а також розгадати містичні таємниці, в той час як Маріана намагається розкрити загадковий світ культу і знайти відповіді на шокуючі питання.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Діви» Алекс Майклідіс онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka