«Дівчина, яка мовчить» Тесс Ґеррітсен

«Дівчина, яка мовчить» Тесс Ґеррітсен
Назва: Дівчина, яка мовчить
Письменник: Тесс Ґеррітсен
Рік: 2022
Видавництво: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: детектив Трилер Бойовик
 

 

 

Анотація до книги «Дівчина, яка мовчить» Тесс Ґеррітсен

Книга “Дівчина, яка мовчить” Тесс Ґеррітсен – це захоплюючий детектив, який відкриває перед читачем моторошний світ злочинів та загадкових подій у сучасному Бостоні. Детектив Джейн Ріццолі, яка завжди раціонально відносилася до злочинів, стикається з надприродними та загадковими обставинами, які важко пояснити з точки зору звичайної логіки.

Серійний вбивця, який відрубує жінкам руки та перерізає горлянки, залишаючи поряд із жертвами жмутик чужого волосся, створює атмосферу жаху та загадковості в самому серці Бостона. Джейн переконана, що за всіма цими жахливими вбивствами стоїть реальна людина, а не надприродні сили.

Розслідування виводить детективів на минулі події – масове вбивство у китайському кварталі Бостона. Питання в тому, чи є ці дві події пов’язаними і чому вбивця вирішив відродити трагічні події минулого. Ця книга захоплює своєю напруженістю, а загадковий злочин та нервові розслідування роблять її захоплюючим читанням для всіх прихильників кримінальних трилерів.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Дівчина, яка мовчить» Тесс Ґеррітсен онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka