«Дім Землі та Крові. Місто Півмісяця» Сара Маас

«Дім Землі та Крові. Місто Півмісяця» Сара МаасНазва: Дім Землі та Крові. Місто Півмісяця
Письменник: Сара Маас
Рік: 2023
Видавництво: Nebo BookLab Publishing
Жанр: Фентезі, Книги для підлітків, Фантастика, Романтична проза

 

 

 

Анотація до книги «Дім Землі та Крові. Місто Півмісяця» Сара Маас

У зачарованому Місті Півмісяця, де магія пронизує кожен куточок повітря, життя Брайс Квінлан перетворюється на вир бурхливих емоцій і небезпек. Її походження, напівфеї, напівлюдини, робить її особливою серед різноманітних істот, що зустрічаються у цьому місті.

Трагедія обличчям до обличчя – вбивство її найкращої подруги, – стає відправною точкою для безжального розкриття таємниць, що ховає Місто Півмісяця. Хоча вбивця вже знайдений, Брайс відчуває, що це лише початок складного лабіринту інтриг та загадок, що переплітаються навколо неї.

У своєму пошуку правди вона об’єднується з загадковим Гантом, чия міцна воля та дивна магія вражають. Разом вони кидають виклик небезпеці та вирушають на небезпечну подорож, яка відкриває їм дивовижні таємниці, вищі за їхні найсміливіші мрії. «Дім Землі та Крові. Місто Півмісяця» – це захоплива подорож у світ магії та таємниць, де кожен крок приносить нове відкриття, а кожна загадка веде до нового виклику.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Дім Землі та Крові. Місто Півмісяця» Сара Маас онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka