“Дім на краю ночі” Кетрін Беннер

“Дім на краю ночі” Кетрін БеннерНазва : Дім на краю ночі
Письменник : Кетрін Беннер
Рік : 2016
Жанри : Сучасна проза, Книги про пригоди

 

 

 

Анотація до книги “Дім на краю ночі” Кетрін Беннер

Початок ХХ ст. Острів Кастелламаре загубився в Середземному морі, це забутий богом куточок, де легко знайти притулок від хвилювання великого світу. У центрі острова, на самій вершині, стоїть старий будинок, коли тут був бар «Будинок на краю ночі», куди зліталися всі острівні новини, плитки та чутки. Але вже багато років цей будинок покинутий. Але одного разу на острові з’являється чужинець – лікар, і з цього моменту біля «Будинку на краю ночі» починається нова історія. Тихої середземної ночі, коли в небі сяють зірки, а повітря напоєне запахом базиліки та чебрецю, населення острова збільшується: місцевий граф і прийшов лікар чекають спадкоємців. Історія сімейства доктора Амедео постає бурхливою, повною таємницею, випробуванням, жертвою та коханням. «Будинок на краю ночі» – чарівна сага про чотири покоління, які живуть і люблять на забутому острові біля берегів Італії. У романі поєдналися іронічна романтика, магічний реалізм, казки та факти, історія кохання довгою у житті та історія двадцятого століття. Один із головних героїв книги – сам острів Кастелламаре, скелі якого таять дивовижні легенди. Книга вже вийшла чи ось-ось вийде більше ніж у 20 країн.

Проблема розумної дитини в тому, що, спостерігаючи і розуміючи те, що відбувається, вона не бажає заплющувати очі на побачене.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka