«Дім для Дома» Вікторія Амеліна

«Дім для Дома» Вікторія АмелінаНазва: Дім для Дома
Письменник: Вікторія Амеліна
Рік: 2017
Видавництво: Видавництво Старого Лева
Жанр: Сучасна українська література, Повісті, розповіді, Сучасна проза

 

 

 

Анотація до книги «Дім для Дома» Вікторія Амеліна

«Дім для Дома» Вікторії Амеліної — це зворушлива історія, розказана від імені смішного пуделя на ім’я Дом. Він розповідає про життя старого полковника та кількох поколінь жінок, які разом з ним опинилися у невеличкій львівській квартирі. І пес, і люди почуваються незатишно в цьому новому домі, де раніше жили інші люди. Камені стін мовчать, але собаче чуття підказує, що кожен куточок цього помешкання зберігає свої таємниці.

Для полковника зі сходу України та його пса Дом питання “як стати своїм у Львові 90-х?” стає справжнім викликом. Вони обоє відчувають, що до чужої скрині вже не підібрати ключа, і минуле не відпускає їхні серця. Але інколи чужі таємниці стають твоїми власними, і саме вони можуть допомогти знайти справжній дім.

Ця книга про те, як непрості життєві обставини можуть змусити відчути себе чужим у новому місці, і про те, як знайти свій шлях до прийняття та гармонії. Читати онлайн або завантажити книгу можна в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua, де вона доступна українською мовою в форматах fb2, rtf, pdf, epub, txt.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Дім для Дома» Вікторія Амеліна онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka