«Девід Рокфеллер. Мемуари» Девід Рокфеллер

«Девід Рокфеллер. Мемуари» Девід РокфеллерНазва: Девід Рокфеллер. Мемуари
Письменник: Девід Рокфеллер
Рік: 2019
Видавництво: Наш Формат
Жанр: Біографії і Мемуари

 

 

Анотація до книги «Девід Рокфеллер. Мемуари» Девід Рокфеллер

Сім’я Рокфеллерів — одна з найбагатших та найвідоміших в американській історії. Постать та доля кожного члена цієї родини — унікальна. Девід Рокфеллер, онук відомого американського нафтового магната Джона Рокфеллера — старшого, багато років тримав Chase Bank, який у ЗМІ інколи називали «банком Девіда». У своїх мемуарах банкір розповідає щиру історію свого постійного життя.

останніх тринадцяти років банкір був головною сім’єю Рокфеллерів. Він багато подорожував світом, зустрічаючись із найвпливовішими світовими політиками — від Двайта Ейзенгавера до Фіделя Кастро, був відомий своїми потужними політичними зв’язками та глобалістськими поглядами.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka