« Десять тисяч дверей Дженьєрі » Ґай Морпасс

« Десять тисяч дверей Дженьєрі » Ґай Морпасс
Назва: « Десять тисяч дверей Дженьєрі »
Письменник: Ґай Морпасс
Рік: 2023
Видавництво: Vivat
Жанр: Фентезі

 

 

 

Анотація до книги названиеавтор

У книзі “Десять тисяч дверей Дженьєрі” Ґай Морпасса вас чекає фантастична подорож у світ загадок та магії, яка розкриє найглибші таємниці життя та існування.

Головна героїня, Дженьєрі, живе у віддаленому маєтку пана Лока, де її життя монотонно і обмежено. Але Дженьєрі обдарована надзвичайним даром: все, що вона записує в своїх конторських книгах, стає реальністю. Ця здатність перетворює її життя та відкриває незвідані горизонти. Книжка “Десять тисяч дверей” виявляється дверима до інших світів і загадкових пригод.

Коли Дженьєрі розуміє, що її самотність і незвичайні здібності пов’язані зі страшними таємницями, їй доводиться розпочати неймовірну подорож у часі і просторі. Вона шукає загадкові двері, що ведуть до інших реальностей, і намагається розгадати головоломки, які приховані в цих світах. Але найважливіше, вона намагається розкрити таємницю власного існування і знайти себе.

Авторка Алікс І. Герроу створила захопливий світ, де реальність переплетається з фантастикою, а долі персонажів завжди непередбачувані. Ця книга запрошує вас в мандрівку крізь магічні двері до власної істини і відкриттям найглибших реалій життя.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу названиавтор онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka