«Дарована весна, або Відьма за чужим призначенням» Наталія Довгопол

«Дарована весна, або Відьма за чужим призначенням» Наталія ДовгополНазва: Дарована весна, або Відьма за чужим призначенням
Письменник: Наталія Довгопол
Рік: 2018
Видавництво: Мультимедийное издательство Стрельбицкого
Жанри: Любовне фентезі, Сучасна українська література, Фентезі

 

 

Анотація до книги «Дарована весна, або Відьма за чужим призначенням» Наталія Довгопол

Дар може обернутися прокляттям, якщо не знаєш, як ним користуватися. Підлітком Рута не хотіла прийняти свою відьомську силу та поплатилася за це смертю матері. Відтоді вона оселилася самітницею на березі Десни, давши обітницю зцілювати людей своїми чарами, не коячи жодного зла. Проте однієї весни все змінилося, коли до свого поліського маєтку повернувся з Франції кволий панич Олесь Чернецький. Цей роман перенесе читача у XVII сторіччя, коли древні чари існували пліч-о-пліч із християнською вірою, а кохання та честь важили більше, ніж життя.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka