«Дар. 12 уроків, які врятують ваше життя» Едіт Єва Егер

«Дар. 12 уроків, які врятують ваше життя» Едіт Єва ЕгерНазва: Дар. 12 уроків, які врятують ваше життя
Письменник: Едіт Єва Егер
Рік: 2021
Видавництво: #книголав
Жанри: Психоаналіз / Психотерапія, Психотерапія та консультування,  Психологія, Біографії і Мемуари, Історії з життя

 

Анотація до книги «Дар. 12 уроків, які врятують ваше життя» Едіт Єва Егер

У книзі Едіт Егер розвиває свою думку про зцілення і підказує шлях, який м’яко і дбайливо допомагає змінити думки та переконання, які утримують нас у полоні минулого. Доктор Егер пояснює, що найстрашнішою в’язницею, в якій вона опинилася, була не та, куди її відправили нацисти, а та, яку вона створила сама для себе, в’язниця її власного розуму. Автор описує 12 найпоширеніших відомих їй установок, що позбавляють нас свободи, у тому числі синдром жертви, уникнення, ігнорування себе, сором, засудження, непрощення, страх, розпач, а також інструменти для їх усунення. Кожна глава супроводжується історіями зі свого життя доктора Егера або з життя її пацієнтів і включає питання і висновки, що наводять на роздуми.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka