«Далекі близькі» Володимир Єрмоленко

«Далекі близькі» Володимир ЄрмоленкоНазва: Далекі близькі
Письменник: Володимир Єрмоленко
Рік: 2015
Жанри: Сучасна українська література, Сучасна проза

 

 

 

Анотація до книги «Далекі близькі» Володимир Єрмоленко

“Далекі близькі” – друга книга українського філософа та публіциста Володимира Єрмоленка. Це книга про Руссо, Казанова, Гофмана, Флобера, Дерріда, Зонтага, Барта, Гарі – і одночасно про близькість, насолоду, невидимість, втрату, повільність і чуттєвість. Це книга про людей та їхнє життя, їх біль і радість – і одночасно про смисли, які ці люди створювали зі свого досвіду. Це книга про те, як можна перетворити слабкість на силу, а недолік – на перевагу. Про те, як далекі класики можуть стати близькими – як друзі, як рідні.
Ось себе додамо: читається практично на одному диханні, написано просто та вдумливо одразу. І – відразу виникає бажання (пере-)прочитати чи не все те, про що тут ідеться. Надихає на пошуки.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka