«Чудовий ранок мільйонерів. Як не проспати своє багатство» Гел Елрод, Девід Осборн

«Чудовий ранок мільйонерів. Як не проспати своє багатство» Гел Елрод, Девід ОсборнНазва: Чудовий ранок мільйонерів. Як не проспати своє багатство
Письменники: Гел Елрод, Девід Осборн
Рік: 2018
Видавництво: Наш Формат
Жанри: Менеджмент і кадри, Мотивація, Саморозвиток, самовдосконалення

 

 

Анотація до книги «Чудовий ранок мільйонерів. Як не проспати своє багатство» Гел Елрод, Девід Осборн

Тім Кук, Говард Шульц, Опра Вінфрі, Річард Бренсон — усі ці успішні й багаті люди мають щось спільне: вони прокидаються на світанку. Поки інші ще сплять, знаменитості переглядають плани, візуалізують успіх, займаються спортом, читають тощо. Словом, інвестують у найдорожче — власну енергію і розвиток. Та чи справді зв’язок між графіком і статками такий сильний? Які звички й риси роблять людей багатіями? Як ставити цілі по-мільйонерськи? Автори цієї книжки покажуть вам неочевидну залежність між ранковими пробудженнями й доходами і надихнуть діяти.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka