« Чудове подружжя » Кімберлі Мак-Крейт

« Чудове подружжя » Кімберлі Мак-Крейт
Назва: « Чудове подружжя »
Письменник: Кімберлі Мак-Крейт
Рік: 2023
Видавництво: Vivat
Жанр: Детективи

 

 

 

Анотація до книги « Чудове подружжя » Кімберлі Мак-Крейт

Книга “Чудове подружжя” від Кімберлі Мак-Крейт – це захопливий та напружений трилер, який розповідає історію адвокатки Ліззі Кіцакіс, яка опиняється в середині складної справи щодо смерті дружини свого старого друга Зака. Зака підозрюють у вбивстві Аманди, його дружини, і він опиняється в нью-йоркській в’язниці «Райкерз». Ліззі вірить у невинність Зака, але з кожним кроком розслідування вона натраплює на все більше таємниць і замішаностей.

Ця книга підштовхне читача до глибоких моральних роздумів про справедливість і шлюбні стосунки. Ліззі, намагаючись знайти правду про загадкову смерть Аманди, висловлює сумніви щодо ідеї ідеального шлюбу та вдалих сімейних відносин.

Читачі будуть захоплені історією, що розкривається на сторінках книги, і долучаться до Ліззі у її пошуках правди та власної ідентичності. “Чудове подружжя” – це трилер, який залишить вас з запитаннями та враженнями щодо справедливості і людських відносин.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу « Чудове подружжя » Кімберлі Мак-Крейт онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka