«Чотири тисячі тижнів. Тайм-менеджмент для смертних» Олівер Беркмен

«Чотири тисячі тижнів. Тайм-менеджмент для смертних» Олівер БеркменНазва: Чотири тисячі тижнів. Тайм-менеджмент для смертних
Письменник: Олівер Беркмен
Рік: 2021
Видавництво: Лабораторія
Жанр: Мотивація, Саморозвиток, самовдосконалення, Соціальна психологія, Зарубіжна психологія

 

 

 

Анотація до книги «Чотири тисячі тижнів. Тайм-менеджмент для смертних» Олівер Беркмен

«Чотири тисячі тижнів. Тайм-менеджмент для смертних» Олівера Беркмена — це глибока і прониклива книга, що нагадує нам про крихкість і короткотривалість людського життя. Адже середня тривалість життя становить всього лише чотири тисячі тижнів, або приблизно 80 років. Усвідомлення цього факту може змінити ваш погляд на час і пріоритети.

У сучасному світі ми часто застрягаємо в погоні за продуктивністю, постійно намагаючись усе встигнути. Це призводить до втрати зв’язку із самими собою та забуття того, що дійсно важливо. Ми розмиваємо пріоритети, і бажання досягати максимальних результатів стає джерелом тривоги, стресу та роздратування.

Як же зрозуміти, що насправді важливо для нас, а що не варте нашого часу? Як наповнити своє життя сенсом і зосередитись на тому, що має справжнє значення? Беркмен пропонує відповіді на ці питання, допомагаючи нам знайти баланс і жити усвідомлено.

«Чотири тисячі тижнів» — це не просто книга про тайм-менеджмент. Це заклик до усвідомленого життя, де кожен тиждень, кожен день наповнені значенням і радістю. Чотири тисячі тижнів — це мало, але цього достатньо, щоб прожити життя, сповнене змісту та радості.

Ця книга стане вашим путівником у мистецтві цінувати час і робити вибір, який наповнить ваше життя справжнім змістом. Вона допоможе вам знайти своє місце в цьому швидкоплинному світі і зрозуміти, що справді важливо для вас.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Чотири тисячі тижнів. Тайм-менеджмент для смертних» Олівер Беркмен онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka