«Чотири скарби неба» Дженні Тінхвей Чжан

«Чотири скарби неба» Дженні Тінхвей ЧжанНазва: Чотири скарби неба
Письменник: Дженні Тінхвей Чжан
Рік: 2022
Видавництво: Лабораторія
Жанр: Фантастика, Історичні любовні романи, Сучасна зарубіжна література

 

 

 

Анотація до книги «Чотири скарби неба» Дженні Тінхвей Чжан

У захопливому романі «Чотири скарби неба» Дженні Тінхвей Чжан розкриває вам вражаючу історію Лін Дайю, чиє життя було сплетене з трагічною легендою, ще з самого народження. У свої тринадцять років вона стає жертвою викрадення, потрапляючи в пекельний світ американської реальності кінця XIX століття. Робоча примусова міграція, яка призводить до безжалості та знущань, примушує Дайю взяти участь у власному визволенні.

В країні, де владарють предвісники антикитайського настрою, Лін Дайю стикається з труднощами, які вимагають від неї не тільки мужності, а й глибокого з’єднання зі своєю давньою спадщиною. Чи вдасться їй здолати трагедії, яка підстерігає її на кожному кроці і пролити світло на своє справжнє покликання?

Заворожлива змішання реальності та міфології робить цей роман винятковим в світі історичної літератури. Авторка дарує читачам не лише стежку в минуле, але й величезний душевний досвід через призму непересічної сили і витривалості героїні.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Чотири скарби неба» Дженні Тінхвей Чжан онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka