«Чотири королеви» Ненсі Голдстоун

«Чотири королеви» Ненсі ГолдстоунНазва: Чотири королеви
Письменник: Ненсі Голдстоун
Рік: 2019
Видавництво: Фабула
Жанр: Біографії і Мемуари

 

 

Анотація до книги «Чотири королеви» Ненсі Голдстоун

ХІІІ століття. Епоха розквіту лицарства та Хрестових походів Людовіка Святого, боротьби феодалів з монархами та витончених інтриг папського двору. Епоха чотирьох красунь, які стали найзнаменитішими жінками свого часу. Маргарита, Елеонора, Санчі та Беатріс. Дочки графа Прованського, які вийшли заміж за блискучих європейських монархів, але не побажали вічно залишатися в тіні вінценосного подружжя. Королева Франції, королева Англії, королева Німеччини та королева Сицилії. Вони правили нарівні з чоловіками – а найчастіше і відтісняли їх на задній план. Вони ризикували і воювали, укладали небезпечні політичні союзи і однаково вільно почувалися на поетичних турнірах трубадурів і за столом переговорів. Ці легендарні жінки та їхній час оживають.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka