«Чорний Лев» Джуд Деверо

«Чорний Лев» Джуд ДевероНазва: Чорний Лев
Письменник: Джуд Деверо
Рік: 2023
Видавництво: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Любовні романи, Історична література, Історичні любовні романи

 

 

 

Анотація до книги «Чорний Лев» Джуд Деверо

У захопливому романі “Чорний Лев” Джуд Деверо, графа Мальвуазена, відомого своєю мужністю та зухвалістю, називають Чорним Левом. Йому віддана слава непереможного лицаря, а його ім’я відголосилося на полях бою та на лицарських турнірах. Він володіє всім, що може побажати: багатством, повагою короля Англії та поглядами прихильниць, які мріють розділити з ним своє ложе.

Проте серце Чорного Лева сповнене темряви, і йому ніщо не здатне вибрати його з глибокого запалю, що вже розсипався на попіл. Все змінюється, коли він зустрічає погляд смарагдових очей молодої Лайонін. Ця зухвала і вродлива дівчина не тільки розпаляє в його душі пристрасть, але й дарує надію на щиру взаємність.

Щасливе кохання здається на висоті руки, але коли залишається всього крок до омріяного щастя, непорозуміння та загадкові таємниці піднімаються як завіса між закоханими. Для Лайонін це боротьба за своє кохання, бо, як каже її ім’я, поруч з Чорним Левом може бути тільки левиця. Розкрийте таємниці їхнього кохання в епічному романі, де на перепутті чекають пригоди та випробування.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Чорний Лев» Джуд Деверо онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka