«Чорний лебідь. Про (не)ймовірне у реальному житті» Нассім Ніколас Талеб

«Чорний лебідь. Про (не)ймовірне у реальному житті» Нассім Ніколас ТалебНазва: Чорний лебідь. Про (не)ймовірне у реальному житті
Письменник: Нассім Ніколас Талеб
Рік: 2017
Видавництво: Наш Формат
Жанри: Просто про бізнес, Сучасна зарубіжна література

 

 

 

Анотація до книги «Чорний лебідь. Про (не)ймовірне у реальному житті» Нассім Ніколас Талеб

Як часто ваше життя змінювалося через непередбачувані, незаплановані події – непомітно чи різко, на краще чи на гірше? Як часто ви навіть не усвідомлювали, наскільки важливим був вплив випадкових подій на ваше життя?
Це — «чорні лебеді», рідкісні події, які неможливо передбачити. Насім Талеб у своїй книзі досліджує не лише теорію вірогідності виникнення цих подій, а й їхній вплив на історію людства. Талеб аналізує те, як ми пояснюємо «чорних лебедів», як шукаємо у них закономірності і як це впливає на нас у загальнолюдському та індивідуальному масштабах.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka